Закарпатська облрада на черговій сесії приділила увагу аеропорту і місцевим бюджетам

Про внесення змін для підвищення ефективності міжнародного аеропорту Ужгород, недопущення зменшення надходжень до місцевих бюджетів та відновлення діяльності «Виноградівського райавтодору» говорили 27 вересня на засіданні сесії обласної ради.

Хвилиною мовчання вшанували героїв, які полягли на Сході і одразу приступили до сесійних питань. Традиційно розпочали засідання сесії з депутатських запитів. Один із них передбачив виділення 550 тис. грн. для закінчення капітального ремонту Олешницького ДНЗ № 2, що на Виноградівщині. Прохання звернутися до Кабміну озвучив Петро Добромільський. Після цього у залі розгорілася  дискусія з приводу питання створення територіальних громад.

Депутати підняли і питання відповідей з Верховної Ради на депутатські звернення обласних обранців. Зі слів Василя Куцина, надходять суто відписки від некомпетентних установ.

Згодом приступили до питань запланованих. Ухвалили програми у галузі підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Закарпатті на період до 2020 року. Вирішували і долю Невицького замку, на який чекає реставрація за 11 млн.

Під час засідання прийняли рішення до виділити кошти  для підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород». Окрім того, призначили нового в.о. керівника аеропорту Ужгород. Ним став Руслан Ліса – заступник директора по виробництву.

Загалом депутати розглянули  24 основні питання.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + five =