Закарпатська митниця перерахувала до бюджету понад 4,6 мільярда гривень

4 мільярди 625 мільйонів гривень податків перерахувала цьогоріч до бюджету Закарпатська митниця ДФС. Це на 1,256 млрд. грн., або на 37,3% більше, ніж торік, виконання індикативу забезпечено на 109%.

Фахівці Закарпатської митниці ДФС зазначають, що є два основні фактори, які надзвичайно позитивно вплинули на стан справляння платежів впродовж десяти місяців 2018 року.

Перший – перерахування коштів до бюджету зросли завдяки податкам, які сплачуються від митного оформлення. Топ-три: автомобілі легкові, імпорт яких впродовж десяти місяців 2018 року забезпечив понад 1,132 млрд грн до бюджету; машини автоматичного оброблення інформації, що принесло казні майже 360 млн грн; кузови, митні платежі за які поповнили бюджет на 282 млн грн.

Другий – у структурі доходів митниці значна питома вага податків сплачувалась суб’єктами ЗЕД, які не перебувають в митниці на обліку. За рахунок митного оформлення таких товарів сплачено 2 млрд 866 млн грн податків. Це 62% від загальних обсягів перерахувань.

Водночас, зазначають у відомстві, товари, які ввозяться на митну територію України через Закарпатську митницю ДФС (підакцизні транспортні засоби, шини, побутова техніка, споживчі товари), в зоні діяльності митниці проходять лише митне оформлення. Реалізація цих товарів здійснюється в інших регіонах України. Така ситуація свідчить про те, що імпортери використовують і належно оцінюють вигідне розташування і наявність у зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС розгалуженої транспортної мережі, митної інфраструктури, якісне сервісне обслуговування.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 3 =