Закарпатські лікарні будуть публікувати списки наявних ліків

На сайтах управлінь охорони здоров’я та лікарень оприлюднюватимуть інформацію про наявні ліки. Таку пропозицію прем’єра радо вітали в Міністерстві охорони здоров’я. І вже з першого вересня жителі зможуть побачити список наявних медикаментів з будь-якого закладу охорони здоров’я.

Для закарпатських медиків така вказівка виявилась не складною. Не вбачають у прийнятому рішенні ноу-хау в Обласному тубдиспансері. Як виявляється, перелік наявних ліків тут пацієнти можуть бачити як онлайн, так і в роздрукованому виді, вже другий рік.

До вересня медикам необхідно внести списки всіх медикаментів, виписати їх кількість, термін придатності і щотижнево оновлювати перелік. Над нововведенням лікарі області вже працюють. Переконані, це допоможе уникнути непорозумінь між лікарем та пацієнтом.

Серед сайтів, де можна знайти інформацію про наявність ліків у тому чи іншому медичному закладі області – ресурс під назвою «Є – ліки». Окрема сторінка створена і на сайті МОЗ. Жителі ж області кажуть: в країні медицина безкоштовна, тож переконані, що чиновникам краще варто зайнятися тим, аби списки препаратів завжди були наповнені, якісними медикаментами.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + 2 =