У Страбичові на Мукачівщині у вогні загинула літня жінка

У Страбичові на Мукачівщині на пожежі загинула пенсіонерка. Її тіло виявили після локалізації пожежі, про яку надзвичайникам повідомили 4 липня біля 8 години ранку.

Після локалізації вогню в житловому будинку рятувальники виявили обгоріле тіло жінки. Як розповіли сусіди, загибла – 65-річна Ганна Пасовиста. Пенсіонерка заробляла на життя, допомагаючи сусідам з городньою роботою. Сім’ї як такої ніколи не мала, все життя проживала з сином. У момент загорання вдома його не було. Виявилося, декілька днів тому він поїхав на заробітки у Чехію.

Сусіди розповідають, жінка була дружелюбною, однак часто налягала на чарку. Разом з матір’ю випивав і син, в результаті чого працівники служби опіки ще 20 років тому позбавили чоловіка батьківського права й двох його малолітніх дітей відправили до будинку дитини.

Щодо загиблої сусіди кажуть: через любов до алкоголю останні декілька тижнів жінка важко хворіла, не виходячи з будинку. Неодноразово дозволяла собі палити прямо в ліжку, тож припускають, саме це й могло стати причиною загорання.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 1 =