Загудеме в’єдно

Телепроект "ЗАГУДЕМЕ В’ЄДНО В РОКАШ-ОРКЕСТРА"

Частина 1. Гурт "Зелений барвінок".

Гурт “Зелений Барвінок” з Міжгір’я Закарпатської області, колектив заснований в 2009 році, спочатку складався з трьох чоловіків, через два роки запросили солістку. Керівник гурту – скрипаль-віртуоз Михайло Гренджа.

Частина 2. Юрій Ісевич.

Акордеоніст Юрій Ісевич з села Тишів Воловецького райну Закарпатської області. Закінчив ужгородське музичне училище ім. Задора по класу Баян, Магістратуру дрогобицького педінституту ім. Франка, лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів, викладає в дитячій музичній школі в Нижніх Воротах, член спідки діячів естрадного мистецтва України.

Частина 3. Гурт "Свіжа копійка".

Гурт “Свіжа копійка” представляє село Горінчево Хустського району Закарпатської області. Гурт створений 1987 року при будинку культури села Горінчево, зараз закріплений за відділом культури району і має звання народного. Склад гурту – це дві родини: Маринців і Петрецьких. Троє дівчат і троє чоловіків. Співають в гурті усі, а інструменти є такі: Скрипка, сопілка, кнопковий акордеон, бубен, домбра.

Частина 4. Любов Уліганець.

Співачка Любов Уліганець з Воловця Закарпатськоvjhї області, навчалась в УжДМУ. Ім. Задора, інституті мистецтв Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника. Працює в дитячій школі мистецтв, вчить діток співати.

Частина 5. Христина Грига.

Співачка Христина Грига з села Верхні Ворота Закарпатської області. Христина зі співочої родини, її старша сестра Тетяна також взяла участь в шоу “Загудеме в’єдно в Рокаш Оркестра”.

Частина 6. Іван Сарканич.

Іван Сарканич, відомий як головний герой кліпу “Палиночка” гурту Рокаш, з села Кольчино Мукачівського району Закарпатської області.

Частина 7. Василь Баланда.

Сопілкар та співак Василь Баланда з нижнього селища, який співпрацює з відомим гуртом “Hudaki village band”.

Частина 8. Зразковий дитячий колектив "Цімборики".

Зразковий дитячий колектив “Цімборики” з міста Хуст Закарпатської області під керівництвом Наталії Шимші, переможець багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, лауреат фестивалю “Червона рута” в номінації “Автентичний фольклор”.

Частина 9. Дует "Драйв".

Скрипаль Іван Мадяр та баяніст Олександр Кочан з смт Воловець Закарпатської області, друзі по життю і в творчості, разом – дует
“Драйв”.

Частина 1. Віталій Горбей.

Віталій Горбей, смт Дубове, навчається в Ужгородському коледжі культури і мистецтв. Співає, тому що з дитинства любив співати.

Частина 2. Гурт "Бетяри".

Гурт Бетяри. Гурт організував декілька років тому Петро Куцкір, до того усі музиканти мали великий музичний досвід у складі інших колективів, а зараз також успішно виступають разом на святах, фестивалях, корпоративах, всюди, куди покличуть.

Частина 3. Анна Гаджа та гурт "Лісоруб".

Анна Гаджа та ансамбль «Лісоруб». Від 10 років співає на сцені, Лауреат величезної кількості конкурсів та фестивалів і в Україні і за кордоном, в 2009 році отримала медаль від президента України за працю і звитягу, Має посвідчення “заслужена гуцулка України”. Улюблені музиканти – Олександр Садварі, Павло Зібров, Іво Бобул.

Частина 4. Троїсти музики родини Гудаків.

Троїсті музики родини Гудаків. Гурт створений 1981 році Антоном Івановичем Гудаком. Згодом він долучив до гурту своїх синів Василя (цимбаліст) та Володимира (баяніст). Колектив успішно виступав на районних і обласних оглядах, на республіканському конкурсі «Сонячні кларнети»(1980), на фестивалях «Московська осінь»(1986) та «Ленінградські зорі»(1987), на Міжнародному конкурсі народної інструментальної музики в Братиславі, Бардієві, Сату-Маре. Колектив записав диски : «Мелодії Мараморощини», «Забави в Тересві», «Мелодії Тересвянської долини»(2006).

Частина 5. Троїсті музики родини Шіманів.

Троїсті музики родини Шіманів розпочали свою діяльність у 1995 році. До складу гурту входить троє чоловік: гітарист, бубняр, скрипаль. Грають румунські, закарпатські, угорські, єврейські народні мелодії, в’язанки марамурешанських коломийок, задушевні мелодії східної України. Віртуозна гра на скрипці керівника троїстих музик Івана Шімана зачаровує слухачів. Колектив неодноразово виступав на районних, обласних оглядах-конкурсах та столичній сцені, в Угорщині, Румунії.

Частина 6. Троїсті музики родини Маньо.

Троїсті музики родини Маньо. Розпочали свою роботу з 1983 року. Керівник – Йосип Чернявець. У виконанні троїстих музик звучать як закарпатські так і мелодії національних меншин району: угорців, румунів, евреїв, німців. В 2002 – 2003 роках музиканти були учасниками фестивалю етнічних груп у м. Будапешті. Записано диск під назвою “Тячівська банда” в який ввійшли понад 20 треків.

Частина 7. Ігор Свалявин (Гоша Гошан).

Ігор Свалявин (Гоша Гашан) – 21 рік, м. Іршава. Про себе розповідає: «Десь в класі 7-8 зацікавився дуже музикою в жанрі хіп хоп в 9 класі вже пробував шось писасити й начитувати. В цей же період з двома своїми друганами створили свій перший гурт під назвою “рифмующие уличные мс’s” який був не дуже продуктивний записані були лише 2 треки і то дуже слабкі. Після цього один з учасників покинув колектив і вже в 2-х було спільно прийнято перейменуватись в ”знизу видно все” але як і попередня група вона теж була не продуктивною в основному були лише репетиції та пара демо і відео з репетицій. Після школи я поступив в МДУ на готельно-ресторанну справу де й тепер ще навчаюсь на 5 курсі. Під час навчання старався писати і не кидате те до чого звик, як до дихання, але вже сам. Ніколи не ставлю в музиці рамок (головне щоб музика була цікава, оригінальна) слухаю багато різного: реп, регі, рок, метал, техно, фюче герідж, ту-степ, хаус, блюз, драм-енд-дейс, інтелігент денс мюзік, соул, інді, діско, електро поп, сінті поп, фанк і т.д. і т.п.»

Частина 8. Мирослав Шваля.

Мирослав Шваля, смт Буштино. Закінчив коледж мистецтв в Ужгороді, працює керівником студії звукозапису в Тячівському РБК. Весільний музикант, соліст гуртів “Лісова пісня”, “Верховина”, “Золоте зерно”. Великий шанувальник українського фольклору, народної та естрадної пісні.

Частина 9. Гурт "Смерека".

Гурт «Смерека» з Рахова, керіник – Олекса Брана. Колективу понад 30 років, грають по весіллях, а також – корпоративах, постійні учасники фестивалю «Гуцульська бриндза», брали участь в кліпі Віктора Павлика та у зйомках телепрограми «Орел і Решка». У складі колективу 2 баяни, скрипка, цимбали, трембіта і сопілка. Улюблені артисти керівника гурту – Софія Ротару, Іван Попович, Дзідзьо, Віктор Павлик.

Частина 1. ВІА "Рапсодія".

ВІА “Рапсодія”

Частина 2. Мирослава Копинець.

Мирослава Копинець

Частина 3. Гурт "Чіпкейш".

Гурт “Чіпкейш”.

Частина 4. Тетяна Грига.

Тетяна Грига

Частина 5. Дует "Брати-трубачі Поповичі"

Дует “Брати-трубачі “Поповичі”

Частина 6. Марія Туряниця.

Марія Туряниця.

Частина 7. Золтан Муржо.

Золтан Муржо.

Частина 8. Роберт Тіводор.

Роберт Тіводор.

Частина 9. Тріо "Дома".

Тріо “Дома”.

Частина 1. Гурт "Фатьови".

Гурт “Фатьови”.

Частина 2. Гурт "Кокош-Банда".

Гурт “Кокош-Банда”.

Частина 3. Василь Полажинець.

Василь Полажинець.

Частина 4. Ансамбль "Родина".

Ансамбль “Родина”.

Частина 5. Христина Герц.

Христина Герц.

Частина 6. Валентин Маліков.

Валентин Маліков.

Частина 7. Гурт "Нівроку".

Гурт “Нівроку”.

Частина 8. Гурт "Мантор".

Гурт “Мантор”.

Частина 9. Ансамбль "Ужгород".

Ансамбль “Ужгород”.

Частина 1. Ярослав Бобрушко.

Ярослав Бобрушко.

Частина 2. Юлія Бежинець.

Юлія Бежинець.

Частина 3. Тетяна і Мар’яна Яночко.

Тетяна і  Мар’яна Яночко.

Частина 4. Віталій Горват.

Віталій Горват.

Частина 5. Ганна Козік.

Ганна Козік.

Частина 6. Петро Ільницький.

Петро Ільницький.

Частина 7. Гурт "Керечанські гудаки".

Гурт “Керечанські гудаки”.

Частина 8. Гурт "Боржоварі".

Гурт “Боржоварі”.

Частина 9. Абігель Ковач.

Абігель Ковач.

Частина 10. Сергій Піцур.

Сергій Піцур.

Частина 1. Степан Поцко vs. Дмитро Чобрі.

Степан Поцко vs. Дмитро Чобрі.

Частина 2. Любов Уліганець vs. Христина Герц.

Любов Уліганець vs. Христина Герц.

Частина 3. Іван Мадяр vs. Михайло Гренжа.

Іван Мадяр vs. Михайло Гренжа.

Частина 4. Юрій Ісевич vs. Олександр Ковач vs. Євген Мусієць.

Юрій Ісевич vs. Олександр Ковач vs. Євген Мусієць.

Частина 5. Марія Туряниця vs. Тетяна Грига vs. Юлія Бежинець.

Марія Туряниця vs. Тетяна Грига vs. Юлія Бежинець.

Частина 6. Надія Карпинець vs. Аліна Гвоздь vs. Олеся Дубенко.

Надія Карпинець vs. Аліна Гвоздь vs. Олеся Дубенко.

Частина 1. Мирослава Копинець vs. Мирослава Хававка vs. Ганна Гаджа.

Мирослава Копинець vs. Мирослава Хававка vs. Ганна Гаджа.

Частина 2. Томас Попович vs. Емеріх Попович.

Томас Попович vs. Емеріх Попович.

Частина 3. Олекса Брана vs. Володимир Шепета.

Олекса Брана vs. Володимир Шепета.

Частина 4. Людмила Шестакова vs. Василь Гудак.

Людмила Шестакова vs. Василь Гудак.

Частина 5. Сергій Піцур vs. "Сопілка".

Сергій Піцур vs. “Сопілка”.

Частина 6. Сергій Добош vs. Іван Шіман vs. Іван Шіман (молодший).

Сергій Добош vs. Іван Шіман vs. Іван Шіман (молодший).

Програма 1

Програма 2

Програма 3

Програма 4

Програма 5

Програма 6. Батли 1

Програма 7. Батли 2.

Програма 8. Гала - концерт.