За водозабір у Кольчині Мукачево не платить вже півтора року

Руйнівний льодохід та паводок. Саме з цих стихійних явищ розпочався минулий рік у жителів сіл Кольчино та Шелестово. Тоді залізобетонна дамба зупинила рух льодових брил, що й стало причиною підтоплення будинків та угідь. Льодохід приборкували спільними силами: водне господарство, військові 128-ї бригади, рятувальники. Одразу ж почали шукати шляхи вирішення проблеми, щоб уберегти селян від стихійного лиха у наступні роки.

Кольчинський селищний голова Микола Дуб каже, перейматися питаннями благоустрою дамби повинне ММКП «Мукачівводоканал», адже берегоукріплення знаходиться саме у їх власності. Однак, як виявилося 19 жовтня в програмі «Громадський контроль», долею гідротехнічної споруди Мукачево не цікавиться з січня 2017 року. Пан Микола розповів, згідно з визначеним податком, щомісяця за використання землі ММКП «Мукачівводоканал» повинен сплачувати Кольчинській селищній раді 30313 гривень. Та вже більше півтора року не було сплачено ні копійки.

Тоді в ефірі, проблему з заборгованістю пообіцяв вирішити депутат мукачівської міської ради – Роберт Іванчо, який сказав, що запросять Кольчинського селищного голову на найближче засідання комісії з питань житлово-комунального господарства. Микола Дуб каже, запрошення прийняв, на засідання комісії прийшов. Та як виявилося, розглядати питання стосовно Кольчинської гідротехнічної споруди ніхто й не збирався. Ба більше, Роберт Іванчо, який власне й запросив Кольчинського селищного голову на засідання, щоб розставити всі крапки над «і» в ситуації з боргом, сам на нього не з’явився, що й не дивно, адже членом комісії з ЖКГ ніколи не був.

П. Микола розповідає: сподівався, що це питання буде винесено на розгляд найближчої сесії Мукачівської міської ради. Та і цього не сталося.

Проте питання боргів водоканалу Кольчинській селищній раді та урегулювання відносин щодо благоустрою дамби й досі залишаються відкритими, тому селищний голова вже через пресу звертається до мукачівських чиновників звернути увагу на проблемні питання, та врешті вирішити те, що вони обіцяють.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five + 5 =