Прикдонники нагадують: для подорожей з дітьми “біометрики” недостатньо

Під час виїздів за кордон з дітьми не слід забувати про правила перетина кордону. І в деякихвипадках одного лише біометричного паспорта громадянинаУкраїни для виїзду за кордон недостатньо.

Пункт пропуску «Лужанка» Закарпатської області зустрічає приїжджих чергою з машин. Не лише по роботі, але й в цілях відпочинку багато людей повинні очікувати своєї черги.

Також частим явищем є виїзд за кордон дітей, не обов’язково в супроводі батьків. Літні табори, туристичні поїздки для класів та інше. Та не варто забувати, що при перетині кордону дитина – не просто дитина, але громадянин України, і в неї повинні бути підтверджуючі документи для дозволу виїзду за кордон.

Варто пам’ятати, що дозвіл іншого з батьків обов’язково повинен бути посвідчений нотаріусом. Якщо ж другий член подружжя не дає згоди на виїзд, то завжди можна звернутись з цим питанням в суд.

Крім того, є ще цілий список випадків, коли можна обійтися без погодження зі сторони другого з батьків. З них смерть другого з батьків, чи судове рішення про позбавлення батьківських прав. Та попри все, варто пам’ятати, що яка б не була причина перетину дітьми кордону, обов’язково треба мати документ, що підтверджує дозвіл на це.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + 1 =