Зірки проти легенд

Матч на підтримку ЗСУ: «Легенди футболу» – «Збірна зірок» зустрілися у запеклому подєдинку. Матч відбувся на стадіоні минай. А всі вилучені кошти з продажу квитків – адресували на підтримку зсу. Окрім того, під час гри футболісти організували аукціон. Продавали свої футболки, та чимало цікавих речей. Гравці по одному відправляють голи у ворота суперників. Перші опинилися у команди збірної зірок, але вже в середині 1-го тайму їм вдалося реабілітуватися. Певний час рахунок був 2:2. Та футбол у цій грі не основне. Матч проходив на підтримку ЗСУ. Всі кошти вилучені за продаж квитків – для армії. Перший тайм закінчився поразкою зірок. У перерві між таймами, на полі лунала музика. А ще проходив аукціон.Ось цей м’яч з підписами відомих футболістів придбав Роман. Хлопець сам армієць. Нині вдома у відпустці. Витратив на сувенір 30 тисяч гривень. Відомий український виконавець Тамерлан продав свою футболку. За неї для армії вдалося заробити 50 тисяч гривень. Другий тайм розпочався не менш запекло. Зіркам вдалося вирівняти рахунок вже на перших хвилинах. Завершили поєдинок з рахунком 9:9. А потім пенальті і перемогу здобуває збірна зірок.Михайло Кополовець відомий футболіст каже, анітрохи не засмутилися. Адже ця гра в першу чергу організована з благодійною метою. І це вже не перша зустріч для футболістів. Вже зіграли 7 дружніх поєдинків. За вилучені кошти придбали для ЗСУ новенький автобус. Капітан команди зірок Олександр Педан радіє, каже, зібрати вдалося кругленьку суму.Як і футболісти так і зірки всі вірять, що спільними зусиллями всіх українців вже найближчим часом Україна здолає ворога.