Wi-Fi та система відео спостереження у Хустському парку

Хуст – розумне місто. Тут вже впровадили проект з аналогічною назвою. У центральній частині міста встановлені камери відео спостереження аби забезпечити спокій та безпеку, зокрема у темну пору доби. Торік й Хустський міський парк культури та відпочинку став центром безпечного дозвілля.

У рамках проекту «Smart city» у парку встановлено систему відео спостереження СВС та систему бездротового Інтернет – доступу за технологією Wi-Fi. Реалізували проект спільно з ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ». Загальна вартість – більше 1-го млн. грн.. Камери вивели на центральний сервер як міськради, так і відділку поліції. До речі, у Хусті є й комунальне підприємство, яке безпосередньо і займається обслуговуванням систем відео нагляду.

Крім того, у парку встановили і тривожну кнопку. За допомогою такого ноу – хау, людина може викликати поліцію будь – якої миті. Однак наразі у рамках «Smart city» на черзі новий проект.

Хустський міський голова каже, що в Ужгороді та Мукачеві такі камери вже встановлені, а місто над Тисою не має пасти задніх, тому нині активно працюють над цим.

Експертизу планують провести до кінця року. А вже у новому році проект реалізують.

Кошторисна вартість проекту на разі складає близько двох з половиною мільйонів. Фінансуватиметься проект з кількох джерел. Частину коштів, а це 10-20% від загальною суми, планують виділити і з міського бюджету. Однак на цьому реалізація проекту «Розумне місто» не припиниться

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 1 =