Екзотичних пітонів, варанів та ігуану можна побачити в Ужгороді

Справжня екзотика може бути набагато ближче. В Ужгороді саме відкрили виставку екзотичних тварин. Можна побачити королівських пітонів, скорпіонів, ігуану та варанів. І це далеко не весь список екзотів, які представлені.

Удома в Сергія Бондарчука 19 павуків, 7 скорпіонів, 4 змії та 1 гекон. Щоб доглянути усіх, чоловіку потрібно всього півтори години. Частину зі своїх екзотів він представив на виставці. Охочим обзавестись подібними тваринами дає пораду: починати з павукоподібних. А королівський пітон завдовжки 120 см – справжній домашній улюбленець. Щоб він почувався комфортно, пітону потрібна спеціальні вологість та температура.

Змія не отруйна і цілком безпечна. Як і всі інші. До прикладу, маленького маїсового полоза знайшли ужгородці в підвалі багатоповерхівки. Тут є і рідкісні пітони альбіноси «Жужа» й «Анця». Від звичного коричневого «Йончія» відрізняються жовто-білим забарвленням. Усі безпечні й також не отруйні. Окрім того «Анця» висиджує потомство. Скільки яєць – сказати складно, адже упродовж 2-х місяців, від початку і до кінця, цю «красуню» краще не турбувати

Серед екзотів і самка нільського варана. Щоб вона довіряла господарю, власнику Олегу Дибі знадобився рік. Але найбільш дружелюбний ігуана «Гріша». Спочату погодуємо, потім можна і погладити. Годуємо і чорних деревних варанів.

Щодня подивитися екзотів приходить чимало відвідувачів. І кожен обирає свого фаворита.
Всього на виставці 20 тераріумів. Можна також побачити австралійських палочників, мадагаскарського шиплячого таргана та грифову черепаху. Вага самки сягає до 60-ти кг, а самця і до сотні. Мешкають переважно на південному сході США. Харчуються переважно рибою.

Виставка безкоштовна і триває до 4 червня.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 3 =