Відремонтована траса «Нижні Ворота – Міжгір’я» пройшла випробування зимою

Дорога сполученням «Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я», яку почали відновлювати ще в вересні 2017 року, досі якісна та без жодної вибоїни.

Водії кажуть – без сумніву, цей автошлях пройшов випробування. Ні сніг, ні ожеледиця покриття не зруйнували.

Капітальний ремонт автошляху сполученням «Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я» розпочали ще в 2017 році. Тоді турецька фірма «Онур», що виграла тендер, пообіцяла, ця дорога буде не гіршою, ніж міжнародна траса «Київ-Чоп». Головним джерелом фінансування спершу був «дорожній експеримент», а вже у 2018 кошти на ремонт дороги використовували з різних джерел.

До кінця минулого року відновити покриття вдалось до с. Ізки. Варто додати, ця автомобільна траса збігається з одним із найбільших туристичних маршрутів на Закарпатті, який веде до лижних підйомників на Міжгірщині та Синевирського озера. Раніше ця дорога була вкрита вибоїнами, зараз, кажуть водії, на шляху – жодної.

Автовласники кажуть: відновлена дорога випробування пройшла. Переконані – якби в усіх районах дороги ремонтували капітально, вже за рік автошляхи краю були б зразковими. Наразі ж усе залежить від фінансування.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + 8 =