На фестивалі «Віфлеємська зіронька – 2020» в Солотвині колядували трьома мовами

Днями актовий зал Солотвинської дитячої школи мистецтв був переповнений гостями: тут відбувся десятий, ювілейний фестиваль «Віфлеємська зіронька – 2020», який триває з 9 по 11 січня у населених пунктах Тячівщини й Рахівщини.

Свято у Солотвині було міжнаціональне: тут колядки лунали українською, угорською та румунською мовами. Тут зібрались творчі колективи з Солотвина, Нижньої Апші, Топчина, Глибокого Потоку, Середнього Водяного та Білої Церкви.

Цей фестиваль був започаткований ще у 2011 році за ініціативи та сприяння народного депутата України Василя Петьовки. На святі у Солотвині від його імені привітали юних колядників Неля Дан та Степан Тулайдан.

Не колядками єдиними супроводжувалося Різдвяне співоче дійство, сценічні образи були втілені в театральних мініатюрах і танцювальних номерах.
Від народного депутата України Василя Петьовки всі юні колядники отримали солодкі подарунки за свої виступи, а кожен заклад освіти – набір необхідного приладдя для потреб дитсадка чи школи. Нагадаємо, фестиваль «Віфлеємська зіронька» на Тячівщині та Рахівщині за ініціативи та підтримки Василя Петьовки проводиться десятий рік поспіль, і започаткований з метою збереження народних традицій та розвитку духовності.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − twelve =