Політологи прогнозують, що на наступних виборах голосуватиме близько третини закарпатців

Уже за три тижні в Україні відбудуться позачергові парламентські вибори. Від Закарпаття до Верховної Ради йдуть 70 кандидатів. При цьому експерти прогнозують знову низьку явку виборців, що область підтверджує чи не на кожних виборах.

На позачергових парламентських виборах Закарпаття знову буде «аутсайдером» за явкою виборців.За словами професора Сергія Федаки, проголосують всього близько 30 % громадян. Хтось на заробітках, інші на відпочинку, багато з громадян просто не визначилися. Що в свою чергу вплине на результати.
А відповідальність за долю держави переходить на плечі 30-40-річних громадян, вважає завідувач кафедри міжнародних економічних відносинУжНУ Володимир Приходько.

Тим часом передвиборча кампанія активізувалася. Кандидати зустрічаються з електоратом. Проте не видно, щоб хтось із них мав переконливу програму – розповідає керівник Закарпатської обласної організації КВУ Дмитро Тужанський. Мовляв, є тільки абстрактні вислови, є підкупи та фейки. Але немає заяв про механізм реалізації ідей.

Проблемою мажоритарної системи, як форми волевиявлення народу, вважає політолог Віктор Пащенко. Додає: вона є застарілою, а вибори – перехідні. При цьому підтримує необхідність їх проведення достроково.

Тим часом на Закарпаттічи не найбільше самовисуванців. Більшість із кандидатів є новими, які не мають досвіду у політиці.

Якими ж будуть результати виборів, експерти не беруться прогнозувати. Але вважають, що пройдуть кандидати з уже парламентським досвідом. Під час виборчої кампанії уже зафіксовано чорні технології та піар. Зокрема, «двійники» є на 68-му, 70-му та 73-му округах.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − three =