Вулиці Хуста ремонтують одночасно в різних районах, щоб встигнути за літо

1,5 мільйона гривень з міської казни цього року піде на ремонт хустських доріг. Таку суму озвучив перший заступник Хустського міського голови Іван Фетько. Адже наразі в місті активно ведуться роботи по оновленню тамтешніх автошляхів.

За рахунок міського бюджету у Хусті продовжують відновлювати дорожнє покриття. Щороку це близько десятка вулиць, на яких проводять або ямковий, або поточний середній ремонт. Цей рік не став винятком.
Тож ціла низка хустських доріг наразі вже відремонтована, окремі ж – у черзі. Виділена з казни сума щоразу корегується, на це є об’єктивні причини.

При сприятливих погодних умовах доводиться бачити роботу дорожників різних підрядних організацій одночасно, звичайно, що кожна з них працює на своїй ділянці. Адже літа не так багато, аби встигнути зробити заплановане. Відрадно і те, що цього року стартувати з дорожнім ремонтом вдалося вчасно, без суттєвих затримок. Спершу ж на міських вулицях усували ямковість.

Щодо облаштування суцільного дорожнього покриття, то ці роботи вже проведені до прикладу на Маркуша, Київській Набережній, Пироговій та Лесі Українки. Останню, вже відремонтовану, ми бачили на власні очі. Протяжність її невелика – 215 метрів, а 3 метри завширшки, і всього тут налічується 14 житлових будинків, однак місцеві кажуть, що потреба у ремонті була неабияка.

Тож рівненька дорога куди привабливіша і не лише для дорослих, а й для малечі. Ще тут збираються облаштувати узбіччя – підсипати щебеню і висадити нові дерева.

Незабаром такою ж привабливою стане й кінцева частина ділянки, що на вулиці Керамічній. Мова про ремонт близько 114 метрів дороги. Наразі тут робота кипить.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + 17 =