На Закарпатті влаштиували велику передвеликодню толоку

6 квітня оголошено днем благоустрою населених пунктів. Провести акцію усім підприємствам, установам та організаціям області доручив голова облдержадміністрації Генадій Москаль.

До участі у загальнообласній толоці «Закарпаттю – чисте довкілля!» долучилися представники органів влади, місцевих громад та усі свідомі краяни, аби привести у належний санітарний стан прилеглі території. Не виняток – і працівники Закарпатської ОДА.

Озброївшись віниками, лопатами, граблями та іншим знаряддям, рукавичками та гарним настроєм, працівники усіх структурних підрозділів Закарпатської ОДА вийшли на толоку, аби привести у належний санітарний стан прилеглі території. Прийшли на допомогу і маленькі помічники.

Прибирали не тільки площу Народну перед облдержадмністрацією, а й паркові зони позаду та збоку будівлі ОДА. Толока перед Великоднем вже стала традиційною. Щороку держслужбовці прибирають територію навколо ОДА. Цього разу вихідний, який з 15 березня розпорядженням голови облдержадмністрації перенесений на 6 квітня, вирішили присвятити чистоті.

У перерві між прибиранням – кава-брейк та бограч! Варто додати, долучилися до толоки не тільки працівники підприємств та організацій Ужгорода, а й школярі, студенти, жителі багатоповерхівок та приватного сектору. Це відповідь краян на заклик взяти участь у всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою разом».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − 3 =