Всеукраїнська акція протесту

Долучились до протесту і на Закарпатті. Близько 30 вантажівок в знак підтримки акції вирушили колоною з Мукачева до Чопа.
Водії вимагають від влади збільшити кількість дозволів на транспортні перевезення за кордон. Передумовою Всеукраїнській акції стало запровадження з 1 січня 2020 року електронного бронювання дозволів, що фактично паралізувало роботу міжнародних автоперевізників. У перевізників загалом 16 вимог. Так, вони виступають проти повторного зважування вантажівок на важливих шосе, вимагають звільнення міністра інфраструктури Владислава Криклія, нормалізації дозволів на міжнародні перевезення, вирішення проблеми черг на кордоні та низки інших питань. Раніше, Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що уряд не планує відмовлятися від електронної системи видачі дозволів на міжнародні автоперевезення, проти якої зараз мітингують перевізники.Єдиною колоною, з прапорами на яких гасла із закликом до влади припинити знищення українського автоперевізникаводії та підприємці намагаються привернути увагу чиновників. Найбільшого обурення викликало рішення про бронювання дозволів. 40% дозволів залишаються у вільному доступі, і їх може придбати будь хто, інші  решта – для електронного бронювання. У пункті видачі пояснюють, нова система дозволить полегшити процедуру.
Самі ж автоперевізники рекомендують видавати дозволи за європейським алгоритмом.
Як стало відомо, міжнародні автоперевізники завдяки протестам, змогли домовитись про зустріч у Мінінфраструктури для врегулювання проблем у галузі.І вже 13 лютого відбулося спільне засідання, в ході якого обговорили актуальні проблеми на ринку автоперевезень, зокрема, питання видачі дозволів на виконання автоперевезень вантажів територією іноземних держав, а також збільшення квоти дефіцитних дозволів на автоперевезення в ряд країн. Як відомо із власних джерел, вдалося досягти розуміння у певних питаннях, проте поки тривають засідання робочої групи висновки робити зарано. Попередньо, вже наступного тижня стане відомо, до якого рішення дійшли автоперевізники ізМініфраструктурою.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven + fourteen =