У постраждалих від паводку селах намагаються врятувати врожай

Через тривалі опади та підтоплення закарпатські фермери ризикують залишитись без врожаю. В деяких селах вода досі стоїть в городах. Коли воду відкачають, кажуть, селяни, з’явиться інша проблема – очистити ділянки від намулу, а це складно та дорого.

Це село Заріччя. Майже кожна родина тут займається вирощуванням городини. У людей ділянки – по кілька гектарів. Нині вони – практично всі у воді. Теплиці повністю підтоплені, десь вода виливаєтсья і на дорогу, що сполучає Виноградів з трасою «Мукачево – Рогатин». Однак проїзд для авто відкритий. Вода хоч і поступово, однак іде на спад.

Селяни кажуть, частину врожаю вже втратили. Коли воду відкачають, з’явиться інша проблема – очистити ділянки від намулу, а це складно та дорого.

Вже біля самого Виноградова не все так критично. Хоч тут поля не залиті, однак тривалі дощі теж далися взнаки. Полуничні плантації підтоплені, ягода не достигає як слід, а збирати її інколи доводиться під дощем.

Тож цього року погода знову внесла свої корективи в те, якими будуть врожаї у закарпатських фермерів. Селяни сподіваються, що опади нарешті припиняться і вони зможуть відкачати воду зі своїх ділянок та почати їх чистити від намулу.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × two =