Площу Народну в Ужгороді прикрасили сотні писанок

В Ужгороді урочисто відкрили фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко». Вся площа Народна стала різнокольоровою. Це вже п’ятий поспіль конкурс, який збирає так багато писанок у різних техніках та різноманітних композицій.

Понад 20 тисяч писанок нині красуються на площі Народній. Тут щорічний, уже п’ятий фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко». 55 тематичних робіт представляють учасники з усієї області. Основне завдання – поєднати давні традиції з сучасністю.

Кожна робота по-своєму унікальна та цікава. Адже кожен майстер використовує свої секрети писанкарства. Школярка Ніколь виготовляє драпанку. Поруч з Ніколь її вчителька Іванна Фешко. Для своїх робіт використовує тільки якісні матеріали. Малюють на дереві – так можна писанку найдовше зберегти.

А неподалік – панно із писанок у стилі Бойківщини. На майже півтораметровому стенді майстрині поєднали минуле та майбутнє. З окремого ракурсу можна навіть побачити дерево, яке є символом родини. Чим ці писанки яскравіші, тим більше у родині буде багатства і щастя.

Звісно, на такому радісному святі діти не залишилися без подарунків. Кожен із учасників зміг отримати заохочувальні призи – півтори тисячі гривень, а переможці – від 3 до 5 тисяч.

Виставка писанок триватиме до 7 травня, тож і місцеві, і гості зможуть ще оглянути писанки та зробити чудові світлини.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 11 =