На Мукачівщині у водіїв просять гроші «волонтери» загадкового фонду

Благодійники чи шахраї? Щодня у місті та навіть за його межами в місцях найбільшого скупчення автомобілів, можна побачити десятки волонтерів, які нібито збирають кошти для хворих дітей. Кожен з них може надати всі необхідні документи, що підтверджують їхню діяльність та засвідчують особу хворого. Попри це, люди до таких псевдо-благодійників налаштовані скептично.

Це с. Березинка, що за кілька кілометрів від Мукачева. Щодня на цій ділянці дороги в місцях найбільшого скупчення автомобілів, працюють люди зі скриньками для збору коштів, називають себе волонтерами. До так званих «волонтерів» з майже відкритими скриньками водії налаштовані скептично.

Іван Піко, який називає себе волонтером, каже, благодійництвом займається вже декілька років. Наразі допомагає збирати кошти для лікування хворого на ДЦП хлопчика. Чоловік додає, працює в міжнародному благодійному фонді «Загін небайдужих», офіс якого знаходиться у місті Львові, показує підтверджуючі документи з усіма необхідними документами та печатками.

Ми спробували дізнатися більше про так званий благодійний фонд «Загін небайдужих», в якому нібито працює псевдоволонтер, людей, яким вдалося допомогти завдяки цьому фонду, його працівників, керівників… Однак жодної інформації нам знайти так і не вдалося. Тож висновки з приводу діяльності таких «волонтерів» ну і звісно, існування фондів, в яких вони працюють, робіть самі.

Вас може зацікавити

Коментар (3)

  1. Соромно має бути журналістам, які не вміють працювати з пошукоцем в інтернеті. Фонд дійсний, купа інформації на різних ресурсах. Як мінімум, представники псевдоканалу мають вибачитись перед волонтерами фонду, зробити висновки і працбвати професійно, а не ганьбитись

  2. Всі дані на фонд є, вони прописані в документах у кожного волонтера.
    Особисто для нас була зібрана сума в 14000 грн. Для нашої дочки Анжеліки 21.01.2018 р.н. яка родилась з вадою серця не сумісною з життям. Після операції в Ахмадиті поки все Слава Богу нормально.
    А телеканалу ганьба за паплюження людей які роблять добру справу!

  3. Я, Стаднишин Руслана мама хворого хлопчика інваліда Петрика дуже дякую фонду Загін Небайдужих і всім волонтерам кожній людині які допомогли нам на лікування, фонд реальний, фонд допомагає всім хто звертається по допомогу,а вашим псевдожурналістам ганьба,позор

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + ten =