У день виборівна Закарпатті 50 разів повідомляли про порушення при голосування

День виборів закінчився. Закарпатська область знову показала найнижчу явку серед інших регіонів України — 41,16% громадян. За день голосування правоохоронці отримали 50 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства.

За чотирма з них відкрито кримінальні провадження. Ще за двома – складено адмінпротоколи.

Час на голосування закінчився. Рівно о 20-ій годині всі дільниці зачинилися. За словами члена ОВК №68 Олександра Волосянського, виборці, котрі на цей момент ще були на ДВК, встигли проголосувати. Всього на Закарпатті у виборах взяли участь 41,16% громадян.

Найгірше голосував 72-й округ з центром у Тячеві. На дільницях цієї ОВК свій вибір зробили всього 28,18% виборців. Найкраще голосував 68-й з центром в Ужгороді — 49,18%. Високі результати голосування фіксують і на спецдільницях.

За день виборів значних порушень не зафіксовано. Але поліція отримувала повідомлення, що школу в селі Середнє, де знаходилася одна з ДВК 68-го округу, заміновано. Звісно, інформація не підтвердилася і на дільниці продовжили роботу. Співробітники поліції розслідують і інші порушення.

Всього за день виборів правоохоронці отримали 50 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. Усі внесені до Журналу єдиного обліку. Їх поліція перевіряє та продовжує працювати у посиленому режимі до 28-го липня.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 5 =