У Рахові відкрили нову туристичну роздинку — «Водоспад здоров’я»

Водоспад здоров’я відкрили у місті Рахів на території Карпатського біосферного заповіднику. Джерело має стати ще однією родзинкою цього мальовничого краю та приваблювати ще більше туристів.

Ідею, яка з’явилася досить давно, втілили у життя за два місяці та облагородили місце для того, аби попити джерельної водички і при бажанні навіть скупатися.

На одну туристичну родзинку у місті Рахів відтепер буде більше. Об’єкт під назвою «Водоспад здоров’я» відкрили на території Карпатського біосферного заповідника. Сюди, каже завідувач музею екології гір Ігор Кальба, кожного року приїзжають близько 7 тисяч туристів з різних куточків України та світу.

Міський голова Рахова Віктор Медвідь каже, що цей водоспад приваблюватиме туристів літом і навіть взимку.

Отримати свою порцію природної енергії вирішив і пан Михайло з Рахова. Всім відомо ,що джерельна вода навіть влітку дуже холодна. Та чоловік каже, для нього ця температура комфортна.

Ініціатори такої туристичної родзинки переконані: ті, хто приїде у місто Рахів, обов’язково повинні спробувати джерельної води та помилуватись неймовірними краєвидами.

Об’єкт облагородили за два місяці, а от радувати місцевих та туристів він буде набагато довше, переконані у Карпатському біосферному заповіднику.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 3 =