В Мукачеві з наступного тижня подорожчає вода

З 10 лютого в Мукачеві за воду платитимуть більше: 28 грн 69 коп.

 

З понеділка в Мукачеві діятимуть нові тарифи на водопостачання та водовідведення. Рішення про затвердження вартості тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення розглянули на засіданні виконавчого комітету.

Як запевняють в управлінні міського господарства, наразі в Мукачеві тариф на водопостачання є найнижчим в області. Економічно необгрунтовані тарифи роблять водоканал збитковим. Через це ММКП Мукачівводоканал нарощує борги за електрику, підприємство покидають фахівці через низьку зарплату. Без підняття тарифу комунальне підприємство не зможе завершити проект з переведення міста на цілодобове водопостачання, більше того не зможе забезпечити безперебійну роботу водоканалу, – каже директор ММКП Ігор Федорняк. Завдяки новому тарифу підприємство зможе придбати обладнання для аварійних бригад, техніку для виявлення витоків води, лабораторію для повірки лічильників.

Вже з 10 лютого послуги з централізованого постачання та водовідведення холодної води становитиме 28 гривень 69 копійок.
Підняття тарифу на рівень не нижче середньообласного не вплине на найбільш незахищені версти населення – наразі 3586 дворогосподарств отримують субсидії та 3923 – пільги.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + six =