У Мукачівській школі №16 побувала делегація чеського краю Височіна

До Мукачівської спеціалізованої школи №16 завітали гості з Чехії. Приїхали не з порожніми руками. Дітлахам привезли корисні речі. Ті у свою чергу продемонстрували, чого навчились у «школі безпеки».

Чеська делегація краю Височина завітала у мукачівську спеціалізовану ЗОШ №16. Обговорювали чехи з представниками освітнього закладу підтримку всеукраїнського руху «Школа безпеки». Для того,аби мати більше можливостей повноцінно займатися, каже директор школи Василь Ілов, звернулися за підтримкою до краю Височина.

Під час зустрічі з чеськими партнерами продемонстрували відео зі змагань, які нещодавно проходили у Львівській області. Також учасники «Школи безпеки» наочно продемонстрували свої вміння.

Співпраця Закарпаття з краєм Височина триває вже більше 20 років. В рамках візиту делегація відвідала і інші навчальні заклади, з якими співпрацює і яким допомагає.

Цього року вже реалізовано 15 проектів з ремонту шкіл, садочків та амбулаторій в Закарпатській області. А такі візити чеської делегації є контролем виконаної роботи.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × four =