Виноградівка перемогла у конкурсі віршів від радіо «Закарпаття ФМ»

До 16-ої річниці з дня народження найпопулярнішої радіохвилі «Закарпаття ФМ» її ведучі Веруня Говоруня та Олеся Товт для всіх радіослухачів у програмі «Фабрика гарного настрою» оголосили конкурс-вікторину на найкращий вірш про своє рідне місто

! Завдання полягало в тому, щоб кожен учасник вікторини через соціальну мережу Фейсбук у групі віршах описав місто, де живе, і чим його край найкращий і відрізняється від інших міст на Закарпатті. Конкурс охопив чималу кількість радіослухачів, виявився креативним і запеклим.

Шістнадцять років в ефірі на Закарпатті звучить радіостанція «Закарпаття ФМ». Перший раз закарпатці почули рідну радіохвилю 26 грудня 2002 року. За шістнадцять років змінилось багато, однак не змінюється підхід до радіослухачів.

Окрім id-картки з пропискою і логотипом радіо Закарпаття ФМ, переможець отримував і головний приз конкурсу. Це – шуба за хештег, який найбільше сподобається і назбирає лайків від радіослухачів.

Більше місяця учасники зі всього Закарпаття змагалися за головний приз. Його виборола радіослухачка з Виноградова Альона Шаріпова. Каже, що змагатися у конкурсі і складати вірші у жартівливому жанрі про своє місто та край було не важко. Кожен учасник заслуговував на увагу. Найзавзятішим конкурентом виявився радіослухач з Мукачева, але все ж таки підкорився дівчині з Виноградова, яка і отримала головний приз – шубу та прописку радіо Закарпаття ФМ.

На Виноградівщині багато шанувальників рідної хвилі Закарпаття ФМ. Для своїх постійних радіослухачів ведуча Веруня Говоруня підготувала приємні сюрпризи – кружки з логотипом рідної радіохвилі.

На цьому конкурси і вікторини в ефірі рідної радіохвилі Закарпаття ФМ і її ведучі не завершують. Вони вже оголосили про початок розіграшу до дня закоханих на 14 лютого до дня Валентина. Переможець вікторини отримає турпутівку для романтичної подорожі на двох.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + twelve =