Перший в Україні парний чемпіонат з більярду завершився в Ужгороді

Вперше в Україні організували парний чемпіонат з більярду. 34 пари як чоловічі, так і жіночі, й мікст, тобто чоловік – жінка, з 12 областей країни змагалися за першість у грі «Вільна піраміда»

з 21 по 25 червня в Ужгороді. Фінальні поєдинки між командами та нагородження кращих гравців не оминули наші журналісти.

22 пари чоловіків, 8 мікс (чоловік-жінка) та 4 жіночі – команди з 12 регіонів країни змагалися за першість у Чемпіонаті України з більярду протягом 5 днів – з 21 по 25 червня – в Ужгороді.

Наймолодшому гравцеві було 9 років, найстаршому – 53. Учасники та судді визнали високий рівень організації змагань та професіоналізм суперників. Проте 25 червня фінальні ігри визначили переможців у кожній номінації. Серед жінок найкращими в Україні стала пара: 16-літня Христина із Житомира та 20-річна Віра з Кривого Рога. А чемпіони України у категорії мікст – тобто у парі і чоловік, і жінка – кияни Ганна та Андрій, які поза спортом – теж пара. Чемпіонами серед чоловіків стала пара: більярдист Юрій з Житомира та Павло з м. Костянтинівка Донецької області, яких поєднує у житті не тільки більярд, а й дружба.

Кубки за перше місце, за друге та третє – медалі та грамоти – перших переможців парного Чемпіонату України з більярду нагородили урочисто. А далі оплески, фото і святкування.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 5 =