На Тячівщині частина виборців не змогла проголосувати через відсутність у списках

Голосування в окремих виборців залишило неприємний осад: багато хто був відсутній у списках і не зміг проголосувати. Така проблема була у тих, хто протягом тривалого часу працює і живе за кордоном.

Чергова фіксація роботи виборчої дільниці №210809 в селі Калини з самого початку показала всю неповноцінність виборчої системи – жінка, що прийшла голосувати зі своїм чоловіком, до виборів допущена не була, хоча й адреса прописки залишалась в неї та сама. Голова ДВК Світлана Крегул пояснює: «Відсутня в списках».

З цим питанням було вирішено звернутись і до голови сусідньої виборчої дільниці №210517. І вже на підході до Калинівської сільської ради знаходився чоловік, що нервово телефонував в пошуках інформації: йому також не дали можливості внести свій голос. Голова комісії цієї дільниці, Ярослав Медвідь, також пояснює, чому такі люди можуть не з’явитись в списках.

Що цікаво, вже у Ярослава інформації про можливість звернутись у суд не було. Чому не інформують дільничні комісії,і чому запропонований Світланою спосіб не зазначається в інформативних ресурсах, які мають повідомляти виборцям про їх права та обов’язки – залишається загадкою.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − thirteen =