Закарпатські профспілки знову не пустили державних виконавців у будівлю на площі Народній

Закарпатські профспілки три з половиною роки відстоюють своє право власності на будівлю, яка належить їм вже понад півстоліття! Вчергове представники організації зібралися перед входом, аби не допустити рейдерське захоплення Будинку профспілок. Представники виконавчої служби, Закарпатського окружного адміністративного суду, який претендує кажуть, діють на підставі рішення суду, проте колектив облпрофради вважає їх дії незаконними.

Понад півстоліття – а саме 56 років – будівля на вулиці Народній , 5 в Ужгороді належить Закрапатській профспілці. Проте вже три з половиною роки Будинок профспілок хочуть використати для потреб Закарпатського окружного адміністративного суду. Вже вкотре колектив організації не дозволяє виконавчій службі захопити приміщення.

Представник виконавчої служби каже, виконує свою роботу. Представник Закарпатського окружного адміністративного суду Олександр Скрипчук вважає, що виконавча служба діє у рамках правового поля і всі підстави для виселення профспілок – законні.

Рейдерське захоплення – так оцінює ситуацію колектив профспілок. І мають для цього свої аргументи. Здаватися колектив – а це 16 обкомів з понад двома сотнями працівників – не збирається і надалі відстоюватимуть право працювати законно у Будинку профспілок. Тим паче, що у правовому полі з’явився шанс повернути будівлю на підставі прецеденту у Полтаві. Також розраховують на підтримку нового уряду у вирішенні цього питання.

А поки питання не вирішено, представники профспілок змушені працювати у без подачі електроенергії. Очільник організації каже: довелося поставити дизель-генератори, аби працівники обкомів могли виконувати свої професійні обов’язки.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + 8 =