Профспілки вчергове відстояли будівлю на площі Народній в Ужгороді

Відстояли вчергове будинок профспілок Закарпаття в Ужгороді. Це вже дев’ята невдала спроба рейдерського захоплення будівлі, яку 56 років орендують профспілки краю. Працівники організацію з самого ранку, замість того, аби виконувати свої трудові функції, тримали оборону центрального входу.

Колектив профспілок вважає, що конфлікт нагнітається штучно Закарпатським адміністративним судом, а рішення, на які посилаються його представники та виконавча служба, незаконні.

Була пропозиція сісти за стіл переговорів за участі всіх сторін конфлікту: представників профспілок, виконавчої служби та адміністративного суду. Проте – невдало. Працівники профспілки бояться пускати рейдерів у свою будівлю, а представники суду – не бажають говорити десь інде. Кажуть, мають усі підстави на право перебувати у цій будівлі.

Кінцеве рішення у цій справі – за Верховним судом. А тим часом виконавча служба обіцяє виконувати рішення суду доти, поки приміщення не звільнять профспілки. А колектив профспілок, у свою чергу, здаватися не збирається і відстоюватиме свою позицію та триматиме оборону стільки, скільки буде потрібно.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 4 =