У Солотвині в розпалі туристичний сезон

Відпочинковий сезон у розпалі, так само, як сезон відпусток. Українці масово їдуть відпочивати на моря, не оминають увагою і «закарпатське море», а саме солені озера у Солотвині. Люди виділяють відносно доступні ціни і найголовніше неабияку користь для здоров’я.

Максимум задоволення та позитивних емоцій. Маленькому Михайлу для гарного відпочинку багато не потрібно, як і більшості відпочивальників на солоних озерах у Солотвині Тячівського району.

Відпочивальники «зі стажем» виділяють користь від чорної лікувальної глини, якою обмащуються тут з голови до п’ят. Так само добре на організм впливає і сама солона вода в озері. Саме заради оздоровлення люди щороку долають тисячі кілометрів.

Подружжя з Борислава на Львівщині Марія та Михайло приїздять сюди на 6 днів. Кажуть, цього абсолютно вистачає для профілактики захворювань в холодні пори року. У воді довго не сидять, хвилин 15-20, а потім гріються на сонечку.

Для відпочиваючих на території солених озер є всі зручності. З кожним роком туристів все більше, відповідно більше стає і турбаз.

Багато відпочиваючих тут і з Закарпаття. Зокрема Катерина приїхала з дітками, аби тих оздоровити.

Хоча ще недавно води в озерах ставало все менше, наразі вона знову прибуває. А отже — купатися туристам є де. Окрім того, на території солоних озер сьогодні є чимало турбаз з власними басейнами та маленькими аквапарками. Відпочити тут можна на будь-який смак та гаманець.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − 10 =