У потік Буркут в Рахові запустили річкову форель

Паводки, що пройшли у Рахові у серпні минулого року, наробили шкоди і призвели до руйнівних наслідків. Тоді на відбудову та усунення наслідків стихії потрібен був не один місяць.

Та зараз за підтримки місцевої влади, міст-побратимів та меценатів вдалося зробити берегоукріплення та дерев’яні перепади біля потоку Буркут. Після відбудови підприємці міста вирішили провести зариблення цього потоку.

У серпні минулого року в Рахові пройшли потужні зливи, як наслідок тоді потічки в місті перетворились на бурхливі ріки, несучи з собою купи сміття, повалені дерева, величезні гілки, автомобільні шини та і велосипеди. Селевий потік, який утворився у верхів’ях потоку Буркут, тоді наробив шкоди місцевим.

Минулого року спільними силами влади, рятувальних служб, меценатів та громади вдалося провести невідкладні аварійно-відновлювальні роботи. Окрім берегоукріплень, також збудували дерев’яні перепади, які зменшують швидкість плину води. І коли ці роботи були проведені, один з підприємців проявив ініціативу і запропонував у цьому потічку провести зариблення фореллю річковою.

Приватний підприємець Павло Бердар пригадує, що до паводку в цьому потоці було багато риби. І саме ці спогади наштовхнули його на такий вчинок.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − 3 =