Басейн в ужгородській гімназії вже почали ремонтувати

Басейн класичної гімназії на вулиці 8 Березня в Ужгороді відновлять. На його капітальний ремонт потрібно понад 9 мільйонів гривень. 8 мільйонів виділять з Державного фонду регіонального розвитку, решту дофінансують з міського бюджету. Роботи вже стартували, розповіли в Ужгородській міській раді.

25-метровий басейн Ужгородської класичної гімназії на вулиці 8-го Березня – найбільший та один з двох комунальних басейнів міста, який не ремонтувався чверть століття, – відремонтують! Відновлення басейну важливе не тільки з огляду популяризації плавання, а й дозволить проводити спортивні змагання, адже тут є можливість дотриматися стандартів для організації чемпіонатів міжнародного рівня. Ремонтні роботи вже стартували.

За підрядником здійснюється нагляд, аби, як і обіцяно, капітальний ремонт виконувався відповідно до сучасних технологій, державних будівельних та спортивних стандартів.

Загальна кошторисна вартість проекту з капітального відновлення басейну – 9 з гаком мільйонів гривень. Левова частка – а це 8 мільйонів гривень – виділена з Державного фонду регіонального розвитку, решта – із міського бюджету Ужгорода на умовах співфінансування.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + two =