У Хусті відкрили Центр надання адміністративних послуг

Три роки очікування і нарешті – результат. В Хусті урочисто відкрили Центр надання адміністративних послуг. Електронна система управління чергою, зручний графік роботи, комфортні умови, а головне – широкий спектр надання послуг відтепер пропонує сучасний ЦНАП своїм клієнтам.

Замість напівзруйнованих гаражів – нова сучасна будівля. Саме про такий центр надання адміністративних послуг вже давно мріяли хустяни. І ось після кількох років очікування – урочисте відкритття. На офіційну частину завітали всі, хто готував об’єкт до запуску. Після вітальних промов та вручення сертифікатів працівникам нового ЦНАПу – офіційне перерізання стрічки.

Не так давно у цій будівлі відкрили сервісний центр МВС нового зразка, і нарешті настала черга ЦНАПу. Витратили на масштабну реконструкцію споруди, яка ідеально вписалась в архітектурний ансамбль центральної частини міста, близько 6 мільйонів гривень.

Також новий ЦНАП обладнали електронною системою управління чергою. За підтримки Програми «U-LEAD з Європою», вдалось встановити в ЦНАПі і нове сучасне обладнання та провести навчання персоналу.

Наразі ЦНАП надаватиме всього 139 необхідних адміністративних послуг. Та вже зовсім скоро запровадять ще кілька – оформлення та видача закордонних паспортів, а також українських у формі ID-карток.

Та головне, відкриття нового ЦНАПу стало показником того, що одна з найуспішніших реформ в Україні – реформа місцевого самоврядування починає діяти та давати результати.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + eighteen =