Реконструкція кількох будівель у Мукачеві затягнулася на роки

Вже кілька років у Мукачеві тривають роботи на кількох об’єктах, які обіцяли здати в експлуатацію чи минулого, чи позаминулого, а то й цього ркоу. Різні плани, як і час переносяться. В той же час мова про десятки мільйонів гривень – коштів платників податків. 

Мукачівці на будівлю на вул. Штефана Августина,19–вул.Недецеї,33 вже навіть не звертають увагу. Скільки часу триває реконструкція – й сказати достеменно не можуть. А от депутат міської ради Олег Казибрід про цей проект знає чимало. Каже, сьогодні ознайомитись з тим, хто виграв тендер на проект та скільки коштів планують на нього витратити, може кожен. Відповідну інформацію оприлюдненона сайті «ProZorro».

Знати, скільки виділяють з бюджету на такі проекти, мукачівці мають повне право, каже фінансовий аналітик Іван Білащинець.

Ще одна будівля зі своєю не менш багатообіцяючою історією та, на жаль, мало діюча – будинок підкарпатських русинів в Мукачеві.

В свою чергу керівництво також пообіцяло завершити реставрацію в тому ж 2016 році, та роботи тривають вже третій рік. Останній термін здачі об’єкта в експлуатацію – 30 серпня 2019 року. Та, як каже Олег Казибрід, жодних коштів від жодного підрядчика, що прострочив терміни, до бюджету не надходило. Депутат переконаний, грошей у бюджет місто отримало б достатньо, адже наразі недобудовані 4 великі об’єкти. Серед них також і ЦНАП.

А це в минулому станція юних техніків. Її підрядники також не спромоглися завершити вчасно. Було укладено догорів на реконструкцію цього об’єкта на 11 млн. гривень. Завершити роботи згідно договору повинні були 5 січня 2018 року, після чого додатково з бюджету виділили ще 4 млн, та встановили новий термін здачі в експлуатацію – 30 грудня 2018. Зараз вже травень 2019, і тільки тепер планують офіційне відкриття. Та як виявилося – це більше не станція юних техніків, а навчальний заклад.

Іван Білащинець додає, такі дії тільки підбурюють громаду розібратися в питанні, чому ж усі великі проекти в місті ніколи не добудовують вчасно, та й надалі до цих питань мукачівці будуть ставитися більш прискіпливо.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 16 =