Фестиваль «Веселка над Тисою» за тиждень відбудеться у Хусті

Грандіозна музична подія чекає на Хуст у День міста. Хустян та гостей запрошують у неділю, 12 травня, на Майдан Незалежності на гала-концерт переможців і лауреатів пісенного конкурсу «Веселка над Тисою», що відбудеться за участі спеціальних гостей, зірок українського шоубізу: мегавідомого гурту «Антитіла» та учасників телевізійного «Голосу країни».

Дійство ж відбудеться за сприяння Хустської міської ради та народного депутата України Валерія Лунченка, а також безпосередньо за ініціативи організатора фестивалю сучасної та народної пісні, Заслуженого артиста України – Івана Пилипця.

Так, традиційно на одній сцені, цьогоріч вже обласного театру драми та комедії, під час двох конкурсних днів лунатимуть потужні голоси України та зарубіжжя.

Власне, 13-та «Веселка над Тисою» має кілька родзинок. Однак мета фесту незмінна: популяризація і розвиток естрадного та народного вокального мистецтва, виявлення таланту та підтримка юних обдарувань, а також збагачення культурних надбань і традицій через музику та спів. Оцінюватиме ж конкурсантів компетентне журі на чолі з Народним артистом України.

Саме завдяки високому рівню виконавської майстерності учасників фест досяг такого значного рівня у музичному світі. Про нього знають, сюди хочуть потрапити і тому йому бути! Церемонія ж нагородження найкращих цьогорічних конкурсантів також відбудеться під час гала-концерту на День міста. Тож ласкаво просимо в Хуст…

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 5 =