Дорогу «Верхнє Водяне – Солотвино» мають почати ремонтувати наступного року

Жителі Тячівського та Рахівського районів неодноразово блокували автошляхи через їхній жахливий стан. Люди обурювалися, мовляв, вибоїни на дорогах не дозволяють навіть пройти пішки, не те що проїхати автомобілем. Нарешті ситуація зрушила з мертвої точки. Керівники району звернулися до Держагентства автомобільних доріг України, і вже найближчим часом ремонтні роботи повинні стартувати у напрямку Верхнє Водяне – Солотвино.

Дороги на Закарпатті – болюча тема. Стан деяких автошляхів просто кричущий. Приклад таких –дорога сполученням ВерхнєВодяне– Солотвино, що на Тячівщині. Місцеві жителі розповідають, ремонт тут не проводили вже років 15. Люди скаржаться, через ями на дорогах доводиться ремонтувати автомобілі чи не щомісяця.

Дорожню ситуацію тут погіршують ще й погодні умови. Ремонт та експлуатаційне утримання доріг у гірській місцевості має свої особливості, а відтак потребує стабільного фінансування. З цього приводу керівники району звернулися до Держагентства автомобільних доріг України. І як стало відомо, наразі готуються всі необхідні документи для проведення тендерної процедури.

Заступник начальника управління розвитку інфраструктури Закарпатської ОДА Сергій Попович додає, протяжність дороги «Верхнє Водяне – Солотвино», де буде встановлено нове дорожнє полотно, становить близько 11 км. Орієнтовна вартість для реалізації проекту складає 38 млн грн. Роботи повинні стартувати вже наступного року.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + one =