У християн західного обряду в середу почнеться піст

Вже наступного тижня у вірян західного обряду розпочнеться великий піст. 6 березня – попільна середа, перший день посту в римо-католиків. До днів покути віряни готуються, однак перед тим влаштовують карнавали.

Поволі збігають тижні, так званий підготовчий період, протягом якого віруючі готують себе до Великого посту.

Після відміни у 1970 році таких підготовчих неділь, це стали звичайні неділі звичайного року – відзначає диякон Кафедрального собору Св. Мартина о. Теодор. Але сама суть тої підготовки до Великого посту залишається і дотепер незмінною.

Великий піст є непростою дорогою до світлого торжества Воскресіння Христового. Допомоги в налаштуванні до Великого посту і усвідомленні його суті чи не найбільше потребує саме молоде або навіть юне покоління – наголошують святі отці Римо-Католицької церкви.

Не випадково вже не перший рік Римо-Католицька церква м. Мукачева влаштовує для всіх дітей своєї парафії Св. Мартина християнський карнавал.

Заохотити дітей до пізнання і пробудити в них прагнення знайомитись зі сторінками Святого письма допомагає наочність.

Діти самі обирали собі біблійних персонажів для перевтілення. В цей день сторінки Святого Письма ніби ожили. Танці, конкурси та ігри не вщухали тут досить довго. Ніщо так не об’єднує як спільні веселощі – кажуть організатори святкування.

Самі ж дітлахи від такої креативної і інтерактивної наочності в захваті. Кажуть, що вражень їм стане надовго.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × two =