З металевими писанками та кроликом Віталіком відзначили Великдень в ужгородському скансені

В Ужгороді влаштували «Великдень у скансені». У музеї народної архітектури і побуту кожен охочий міг виготовити залізну писанку, повчитися мові жестів та посмакувати папрікаш. Усі ці локації організували спеціально до великого свята Пасхи.

Цей велосипед повністю зроблений із дерева. Ним може користуватися дитина від 6 років. Його виготовили, щоб малеча з дитинства могла опановувати такий вид транспорту. Двох однакових «байків» розробники не виготовляють. Кожен із них унікальний. Такий «двоколісний» повністю екологічний та що важливо – для дитини безпечний.

А це новітні скульптурні еко-пазли. Вони швидко можуть зацікавити дитину та навіть дорослого. Виготовлені на 3Д принтері частинки легко зібрати. Вони можуть перетворитися на писанку, героїв мультфільмів та коміксів. А вже готова конструкція може мати і функціональне призначення.

А ось так зване «люстерко». Дзеркало, яке фотографує і за кілька секунд видає готову світлину.

Трохи далі інша локація, тут майстер виготовляє писанку, але не таку, якою ви звикли її бачити. А поблизу присутніх радує і великодній кролик «Віталік».

Усі цікавинки організували спеціально до великодніх свят, щоб місцеві жителі могли інтерактивно провести час, а туристи – трохи долучитися до закарпатської культури.

Також тут можна зустріти ходулістів, є дитяча ігрова зона, а ще вперше тут можна сісти за 300-річну парту та навчитися мові жестів. І звісно, у скансені частують смачненьким. Тут кожен може скуштувати справжній папрікаш, виготовлений професійним кухарем та з любов’ю.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × three =