Родина Стинич у Шенборні на Мукачівщині виховує сімох дітей

П’ятеро дівчат і двоє хлопців: таке головне багатство нажила родина Стинич, яка живе в селі Шенборн, що на Мукачівщині.

Про таку велику сім’ю подружжя і не мріяло, кажуть, на це була Божа воля. Своїх дітей намагаються забезпечувати у міру сил та можливостей. Втім, кажуть, було б добре, якби і держава їх більше підтримувала.

Про нещодавнє поповнення у своїй великій сім`ї розповідає маленька Лідія. Своїх домашніх улюбленців тут вважають також членами родини, за якими як слід доглядають та піклуються.

Наймолодшій дівчинці в родині Стинич всього три роки, найстаршій – 17. Окрім п’ятьох дівчат, має подружжя ще й двох синів. Довго у декреті пані Олеся не сиділа, вже вийшла на роботу. Каже, з кожним роком витрати на дітей лише зростають. Усі діти живуть дружно, один одному допомагають, цьому пані Леся дуже тішиться. Переконана, виростують її доньки та сини добрими та чуйними.

Наскільки складно виховувати та ростити таку кількість дітей, добре розуміє волонтер Інга Маковецька, Каже, ця родина заслуговує на велику пошану. За словами Інги Маковецької, таким родинам держава приділяє неналежну увагу. Адже виплати, які вони отримують, зовсім невисокі.

Головне, на що сподіваються у таких родинах – на підтримку один одного у будь-якій ситуації. Адже любові та турботи тут з лишком.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 3 =