Вечір кохання

В день Святого Валентина на Ужгородщині, в селі Великі Лази, в палаці Плотені, пройшов вечір кохання та коньяку. В романтичній атмосфері гостям заходу розповіли про життя відомого власника замку, а також вчили як правильно насолоджуватися благородним напоєм.
Свічки, квіти, музика, солодощі та трохи п’янких напоїв –в палаці Плотені на Ужгородщині в романтичній атмосфері відзначали день закоханих. Локацію для проведення заходу і власне тематику вечора обрали не дарма.
Відвідувачі дізналися більше про життя власників палацу – графівПлотені, а також про сам особняк. Під які лише потреби його не використовували – і під приміщенням для ФАПу, і для навчального закладу, і для потреб сільської ради, а в 2004 році його облаштовали під Ужгородський районний центр дитячої творчості. Наразі будівля не в кращому стані, але є надія на її реставрацію. До речі, на вечорі провели невеликий аукціон виручені кошти з якого підуть як раз на ці потреби.
Додамо, що окрім історичних фактів з життя відомих власників палацу – відвідувачі дізналися більше про культуру споживання благородних напоїв. Окрім них всі охочі могли продегустуватиконцитерськівироби,які виготовляють на Закарпатті – це і крафтовий шоколад, і найрізноманітніші муси…Було цікаво, весело та смачно. А хто на вечір не потрапив – засмучуватися не вБільше про історію знаменитих Плотені та їхнього палацу розповімо у наших наступних випусках.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − eleven =