У Рахові судять чоловіка, який насмерть збив прикордонника

У вівторок, 28 січня, у Рахівському районному суді відбулося чергове засідання щодо контрабандиста, який у листопаді 2019 року скоїв смертельний наїзд на прикордонника Вадима Березенського. Зокрема, досліджували аудіодокази та відео з відтворення подій злочину.

Зала Рахівського районного суду повна прикордонників: вони прийшли в знак підтримки на судове засідання розгляду справи їх загиблого побратима – Вадима Березенського, на якого здійснили смертельний наїзд. Нагадаємо, 15 листопада 2018 року поблизу прикордонної смуги у селі Ділове, водій, який порушив вимоги митного контролю, умисно наїхав на 34-річного офіцера прикордонної служби, котрий намагався затримати його напарника-контрабандиста.

Обвинувачений з адвокатом були проти присутності ЗМІ, але суд клопотання не прийняв. Загалом засідання тривало близько 5 годин, спрямоване було на розгляд відео слідчого експерименту та аудіодоказів.

Обвинувачений у вбивстві свою провину заперечує, коментарі не дає, хоча і доказів проти нього є чимало. Прокурор вимагає для злочинця максимального покарання – довічного позбавлення волі. На це сподівається і дружина загиблого.

Вирок на цьому засіданні проголошений не був.Чергове відбудеться вже 31 січня. Тоді у суді вперше допитають свідків. Більше про резонансну справу дивіться у підсумковій програмі «7 днів».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × one =