Василь Петьовка: дякую усім, хто сумлінно виконує свою роботу

Народний депутат подякував усім, хто працює над тим, щоб держава не зупинилася. У публікації народного депутата  йдеться: “У такі складні часи наша держава тримається на кожному, хто сумлінно продовжує працювати над її збереженням та функціонуванням.  Сьогодні ми всі у зоні ризику. Вірус не обирає, йому байдуже на статус та регалії. У першу чергу, здоров’я і життя наражають на небезпеку ті, хто безпосередньо бере участь у заходах з протидії поширенню хвороби. Не оминає ризик й депутатів ВРУ та представників місцевого самоврядування, які також виконують свої важливі функції.

Проте, трапляються поодинокі випадки, коли можновладці, сховавшись за парканом та озброївшись ЗМІ і соцмережами, повчають правилам життя, щоб по закінченні біди нагадувати про свої “важливі” поради.

Воістину, перевагою скрутних часів є можливість відрізнити чесних та справжніх від тих, хто використовує цю тему для політичних спекуляцій.

Я дякую усім, хто сьогодні сумлінно виконує свою роботу – від сільського лікаря та дільничного до вищого керівництва держави!

Не забувайте, що всі вони виходять на роботу заради Вас, то ж дотримуйтеся карантину та залишайтеся вдома заради них!”

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − five =