На ринку праці Закарпаття – численні вакансії

За останні роки ринок праці Закарпаття докорінно змінився. Якщо раніше на одне вільне місце претендувало кілька осіб, то зараз на багатьох підприємствах є значна кількість вакансій.

Що саме пропонують сьогодні роботодавці, на які умови розраховують працівники, які професії є затребуваними найбільше – про все це дізнавались журналісти «М-Студіо» в рамках ознайомчого прес-туру, організованого Закарпатським обласним центром зайнятості.

Гідні умови праці та хороший соціальний пакет. В боротьбі за робочі руки працедавці повинні докладати максимум зусиль. Транспортування, зручний графік роботи та конкурентна оплата праці – серед головних запорук успіху.

Багато вільних місць потребують і в «Укрзалізниці». Робота нелегка, але обіцяють хорошу оплату і перспективи. Також пропонують своїм підлеглим залізничники санаторно-курортне лікування.

Виробництво деталей для автомобільної промисловості має позитивну динаміку в області. Віднедавна в Хусті працює дільниця ТОВ «БЕРЕГ КАБЕЛЬ ГМБХ». Тут теж раді новим працівникам.

Пані Світлана працює на підприємстві «БЕРЕГ КАБЕЛЬ ГМБХ» вже вісім місяців. Каже, що роботою задоволена. В її обов’язки входить перевірка готових деталей.

В Закарпатському обласному центрі зайнятості постійно докладають зусиль, аби повернути краян з-за кордону та забезпечити їм гідну альтернативу вдома.

Припинити відтік кадрів за рахунок збільшення розміру заробітної плати. Саме в цьому бачать фахівці головну запоруку подальшого успіху.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − 14 =