В Закарпатській ОДА заперечують заяви міністра щодо ремонту доріг

Заяву міністра інфраструктури Володимира Омеляна щодо використання виділених Закарпаттю коштів на ремонт місцевих доріг тільки на 14 % в обласній державній адміністрації вважають некоректною.

Тут нагадали: анонсована Урядом сума з Дорожнього фонду на цей рік, яка склала понад 11 мільярдів гривень, наразі залишається на папері. З них реально надійшло в області України тільки трохи більше п’яти мільярдів. Закарпаття ж отримало 95 з половиною млн. із 218 млн. запланованих.

З іншого боку, обласна влада намагається охопити якомога більше доріг, а це у свою чергу призводить до більшої кількості оголошених тендерів, тим самим йде затягування з термінами початку дорожніх робіт. Однак це не завадить в повному обсязі до кінця сезону освоїти виділені кошти, наголосив директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ярослав Галас.

Згідно з оприлюдненими Міністерством інфраструктури статистичними даними, Закарпаття посідає вісімнадцяту позицію щодо освоєння коштів з дорожнього фонду, розділяючи цю позицію із Дніпропетровською областю на рівні 14 %. Найкращі показники у міста Київ – 69%, Івано-Франківської області – 65% та Хмельницької – 54%.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + two =