В УжНУ за підтримки Чехії відкрили нову аудиторію

В УжНУ за підтримки чеського Пардубицького краю відкрили нову аудиторію. Про новий комп’ютерний клас факультет мріяв не один рік. Адже на філфаці вивчають чеську, словацьку польську та російську мови, тож лінгафонного кабінету так не вистачало у роботі.

Комп’ютерну аудиторію, про яку філологічний факультет мріяв 15 років, нарешті відкрили. Позаяк тут вивчають чеську, польську, словацьку та російську мови, наявність лінгафонного кабінету суттєво покращує умови і навчання, і викладання.

Проект університет реалізовував у співпраці із чеським Пардубіцьким краєм. Всього за три місяці сторони підписали угоду та виділили фінансування.

Облаштування самого приміщення профінансували чехи на понад 300 тисяч крон. А от техніку закупили за кошти університету.

Лінгафонний кабінет – реалізовано, далі нові плани. Зокрема, облаштувати аудиторію для проведення практичних та семінарських занять в режимі онлайн. Кажуть, вже мають певні напрацювання і в реалізації цього задуму. Адже часто-густо трапляються випадки, коли потрібно дистанційно провезти заняття. Та для цього немає необхідного обладнання.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + twelve =