В Ужгороді за два місяці реорганізують два медичних заклади

В Ужгороді депутати міської ради приймали бюджет міста на наступний рік. На засіданні також депутати розглядали питання реорганізації міських медичних закладів. Самі медики прийшли та блокували трибуну з вимогою перевезти їх установи у некомерційне комунальне підприємство.

Медики Ужгородської дитячої клініки та пологового будинку просять міську владу прийняти рішення про реорганізацію закладів. Головний лікар УМКЛ Віра Качанова пояснює: медичні заклади були під загрозою ліквідації. Реорганізація означає перетворення медустанов у некомерційне комунальне підприємство. Так, громадяни і далі зможуть отримувати послуги медиків та підписувати з ними угоду.

Процес реорганізації почнуть найближчим часом. Триватиме він близько 2-х місяців. Нікого із працівників звільняти не будуть.

Також на сесії активісти просили правоохоронців звернути увагу на наркообіг в обласному центрі.

Міські депутати встигли також прийняти бюджет на наступний рік. Як відомо, в міську казну очікується майже 1,5 млрд гривень. Кошти влада міста планує направити на освітню та медичну галузі, соцзахист населення та благоустрій міста.

На сесії затвердили і програму компенсаціх пільгового перевезення на 32 млн. грн в наступному році.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 12 =