В Ужгороді за день облаштували дитячий майданчик, щоб не дати встановити смітники

Загроза втратити прибудинкову територію з потенційним ігровим майданчиком об’єднала жителів Ужгорода. Мешканці кількох будинків буквально за день облаштували дитячий майданчик, дізнавшись, що міська рада віддала їх територію під смітники. Ще минулого тижня ця територія проростала чагарниками. Буквально за день жителі зрізали кущі та прибрали сміття. Змайстрували лавиці, столик, поставили пісочницю.

Об’єдналися мешканці двох гуртожитків, аби зберегти прибудинкову територію. Та не дати облаштувати смітник поряд школою та перед власними вікнами.

Про намір тутешнього підприємця облаштувати смітник на стоянці, де жителі паркують машини, дізналися вже після того, як робітники почали заливати фундамент під 8 сміттєвих баків.

Територія протягом тривалого часу пустувала. Жителі отримали право на приватизацію кімнат в гуртожитку кілька років тому. Разом з квартирами – і прибудинкову територію. Однак будинок перебував в жахливому стані, тож зайнялися ремонтами всередині приміщення. Нині на руках мають і план території, де вказано, що ця ділянка – дитячий майданчик.

Наразі ж питання, де будуть розміщувати смітники, залишається відкритим. Жителі мають два тижні для того, аби знайти місце для сміттєвих контейнерів. Розраховують на розуміння сусідів, міської ради, та власне бізнесмена. Адже не хочуть жити у смітті.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 17 =