В Ужгороді проводять міжнародні навчання з ефективного управління

Працівники міської ради Ужгорода, громадські активісти та фізичні особи взяли участь у тренінгу, щоб навчитися правильно складати запити на гранти, вміти комунікувати та навчитися ефективному управлінню містом. Тренінг проводять українські та словацькі експерти у кілька етапів. Перший відбувся у грудні минулого року, наразі триває другий.

Ефективному управлінню, за європейським досвідом, комунікації з громадськістю навчаються на тренінгах працівники міської ради Ужгорода. Їх проводять українські та словацькі тренери.
Навчання тривають у сім етапів. Перший відбувся в грудні минулого року в Кошице, на черзі – другий. Учасники навчаться правильно оформляти документи, відповідно до законодавства. Загалом проект розрахований на 2 роки. Наприкінці для Ужгородської міської ради фахівці створять та затвердять комунікаційну стратегію.

Окрім управлінців міської ради, нові знання здобувають громадські активісти та пересічні містяни, фізичні особи. Під час одного заняття лекції слухають до 30-ти учасників. Наприкінці кожен із них зможе самостійно попрактикуватися написати грант та отримати кошти на його реалізацію. А як відомо, Ужгород має багато зв’язків в рамках транскордонного співробітництва. Це і Польща-Білорусь-Україна, і Словаччина-Угорщина-Румунія-Україна. Також є кілька проектів, які вже очікують схвалення. До прикладу, про оновлення медичних кабінетів у школах і створення умов для людей з інвалідністю. А це і світлофори й пішохідні переходи, адаптовані для людей з фізичними вадами. Ще один стосується регулювання рівня води річки Уж.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × one =