В Ужгороді митники вилучили автомобіль через занижену ціну в документах

Автомобіль «MERCEDES-BENZ» через неправдиві відомості в документах вилучили на митному посту «Ужгород» працівники Закарпатської митниці ДФС.

Водій легковика, який прямував з Німеччини в Україну у приватних справах, обрав для проходження митного контролю «червоний коридор». На пункт пропуску громадянин заїхав легковим автомобілем «MERCEDES-BENZ V-CLASS» із транзитним номером. Згідно з товаросупровідними документами, автомобіль 2014 року випуску загальною вартістю 22 740 Євро переміщувався через митний кордон України в митному режимі «імпорт».

В ході проведення митного контролю виникли сумніви щодо вартості переміщуваного транспортного засобу. За результатами проведення аналітично-пошукових заходів та звірки з митними органами Словаччини встановлено, що вартість автомобіля становить 24800 Євро, а його продавцем є інша особа, ніж та, що вказана в поданих до митного контролю документах.

Таким чином громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України легкового автомобіля «MERCEDES-BENZ V-CLASS», з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу України, як підстави для його переміщення документу, що містить неправдиві дані щодо продавця та вартості автомобіля.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, автомобіль вилучено.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − eleven =