Мукачівці готуються до святкування Дня незалежності

Вже завтра, 24 серпня, українці відзначатимуть найбільше та найважливіше національне свято – День незалежності України. Мукачівці кажуть, свято для них має велике значення, тож ретельно готуються до його відзначення.

Жителі Мукачева кажуть, бути байдужим до цієї дати просто неможливо. Свято символізує волелюбність та силу духу українського народу. І хоч українці переживають не найкращі часи, саме 24 серпня не хочеться думати про погані події, а навпаки – пишатися своєю країною й надіятися на світле майбутнє.

За словами студента Івана, він завжди був патріотом своєї країни. Це почуття почали прививати батьки, а продовжили вчителі. Тож напередодні свята відчуває піднесений стан і завтра обов’язково долучиться до відзначення.

Святкувати День Незалежності планує й п. Надія. Каже, вже навіть підготувала для цього улюблену вишиванку.

Варто додати, оскільки цього року дата Дня Незалежності України припадає на неробочий день, суботу, ми отримаємо додатковий вихідний у понеділок, 26-го числа. Таким чином, в українців й зокрема закарпатців знову будуть довгі вихідні — вони відпочиватимуть три дні поспіль.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 2 =