В МЗС розповіли, як і з яких країн можна дістатись до України на авто

Станом на 28 березня з Німеччини, Австрії і Чехії можна доїхати до України транзитним коридором через Австрію та Угорщину.
Транзит з Німеччини дозволено трасою А1 Мюнхен-Зальцбург. Він працює з 17:00 до 01:00. Рух територією Австрії можливий з 17:00 до 01:00. Перетинати чесько-австрійський кордон потрібно з повним баком бензину та проїхати територію Австрії транзитом без зупинок аж до кордону з Угорщиною. До Угорщини можна в’їхати через пункт пропуск Нікелсдорф-Хед’єшхалом (Nickeldorf-Hegyeshalom). На території Угорщини коридор працює з 21:00 до 5:00. В’їзд до України здійснюється через пункт пропуску Чоп-Захонь.
Також до України можна дістатися з Білорусі, РФ, Молдови, Словаччини, Румунії та Польщі через КПП, які позначені зеленим на сайті Нової митниці.
З Литви та Латвії транзит можливий лише через Білорусь, з Сербії – через Румунію. Для цього посольство України в Румунії має завчасно повідомити Міністерство закордонних справ Румунії офіційною нотою з переліком осіб, які планують здійснити транзит.
В МЗС підкреслюють, що через поширення коронавірусу ситуація змінюється дуже динамічно, і радять при плануванні поїздки встановити зв’язок з відповідним консульством України.
“Якщо у вас є можливість залишитися у країні вашого теперішнього перебування, будь ласка, зважте усі ризики. Ваша відповідальна поведінка може зберегти ваше здоров’я і життя людей, що навколо”, – додали в міністерстві.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 2 =